Už třetí venkovní ztráta dvougólového vedení!

31.10.2013 Kategorie: Tým B

Dobrovice šla do vedení už v 6. minutě, centroval Kořínek a Radek Miškovský měl k zakončení pohodlnou pozici. A když o 3 minuty později přidal stejný hráč i druhý gól, mohlo se zdát, že se schyluje k jednoznačnému výsledku. Domácí si za celý první poločas vytvořili v podstatě jen dvě slušnější šance, které obě daly vyniknout Bartošovi v dobrovické brance. Hrálo se v jejich obranné půli. Další dvě velké příležitosti měl Miškovský, poprvé po pěkné kombinaci neprostřelil blok protihráčů a podruhé v samostatném nájezdu prostřelil gólmana, ale netrefil bránu.

Po prvním poločase mohla Picava vést klidně 5:0, a to by se jí do toho druhého dost hodilo. V 56. minutě se zaskvěl i domácí gólman, když ze šibenice vytáhl Bobkův přímý kop, jinak se ale obraz hry úplně otočil. Hostům se najednou nedařilo přejít do útoku, většinu jejich akcí ukončil praporek nebo píšťalka. A v 65. minutě odpískal rozhodčí Němeček velmi přísnou penaltu, kterou proměnil domácí Rejthárek. I nadále se hrálo převážně proti dobrovické brance, Bartoš dlouho odolával, ale 3 minuty před koncem se jeho vyražený míč dostal k Hervertovi a ten nechytatelnou střelou do vzdálenější šibenice srovnal skóre. Výsledek 2:2 už vydržel až do závěru, takže Picava si připsala třetí venkovní ztrátu dvougólového vedení v řadě. Po tomto kole se v tabulce propadla o jednu příčku na 5. místo.