FK Dobrovice B - SK Bělá pod Bezdězem 2:5

07.02.2013 Kategorie: Tým B

Sestava: Jonáš – Hruška, Grabiec, Bouda, Sedláček - Šotka, Černý, Miškovský R., Rulc - Antoš, Boško, ve 46. minutě střídali: Brynych, Beran, Bartoň, Fanta

Branky Dobrovice: 25' Sedláček, 38' Boško (pen.)

Již v 1. minutě dorazil hostující útočník do prázdné brány míč, který špatně odrazil náš brankář Jonáš. Rezerva se poté vzchopila a zejména trojice Miškovský, Boško a Antoš motala zadákum Bělé hlavy. Po jedné takové kombinaci se odražený míč dostal k Sedláčkovi, ten ho z 25 metrů napálil a za přispěním gólmana srovnal skóre. Hráči Bělé ale okamžitě zvýšili obrátky a perfektně kopnutý přímý kop Karla Vrabce na hranici malého vápna tečoval bývalý dobrovický obránce Tůma na 1:2. Brankové dostihy pokračovaly, v 38. minutě rozehráli Antoš s Boškem míč a po vzájemné spolupráci se Boško vřítil do vápna, kde jej brankář zastavil jen za cenu faulu. Z následné penalty srovnal sám faulovaný Boško na 2:2. Ve 44. minutě se však Bělá po dalším přímém kopu Vrabce vrátila do vedení, přestože gól patrně padl z ofsajdového postavení. Kdo si myslel, že už následuje poločasová pauza, ten se mýlil. Po rozehrání od středového kruhu se míč třemi doteky hráčů Miškovského, Černého a Antoše dostal na zadní tyč k Boškovi, který zakončil do prázdné brány. Radost nám však bohužel zhatil nesmyslně zvednutý praporek pomezního...

Ve druhém poločase rezerva prostřídala sestavu a hráči Bělé měli více ze hry. Po šancích hostujících útočníků jsme mohli dvakrát inkasovat, vzápětí Beran spálí jasnou brankovou příležitost a z následného brejku skórují hráči Bělé na 2:4. Hřebíček do rakve nám zasadila penalta v 80. minutě.

V dalším přípravném utkání se rezerva opět utká s těžkým protivníkem, celkem krajského přeboru z Dlouhé Lhoty. Výkop je v sobotu 9.2.2013 ve 12:30 hod. opět v Benátkách na UMT. Zveme všechny příznivce.