FK Dobrovice B - Sokol Ovčáry 2:0

15.02.2014 Kategorie: Tým B

Rezerva sehrála další přípravné utkání s druhým celkem krajského přeboru Sokolem Ovčáry. Utkání se hrálo na přírodní trávě na hrací ploše tréninkového hřiště v Dobrovici.

Tentokrát rezerva zahrála velice dobře, byla lepší v pohybu, nasazení i agresivitě, a po právu vyhrála 2:0. A nebýt výborného brankáře Straky, mohli si hosté odvézt větší brankový příděl.

Dobrovice: Kortus (60. Jonáš) - Bobek, Mrvík, Pilz (46. Grabiec), Pečínka - Pavlíček (35. Bulíř), Gába, Černý (65. Bartoň), Kořínek (70. Řehák) - Antoš (65. Konečný), Miškovský R.

Ovčáry: Straka - Pechar, Ondrák, Studený, Matějček - Hašler, Balog, Kudela, Mižič - Muller, Hyka. Střídali: Němeček, Viskup, Mihalík.

Branky: 12. Pavlíček, 37. z penalty Miškovský Radek.

Další přípravné utkání sehraje rezerva v neděli 23. února od 14:00 opět na trávě tréninkového hřiště v Dobrovici. Soupeřem tentokrát budou mladíci FK MB U17-U19.

Libor Novák, Stanislav Chmela

Fotogalerie ze zápasu na facebooku FK Dobrovice.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne