FK Dobrovice B - TJ Sokol Všejany 10:0

24.03.2013 Kategorie: Tým B

Branky: 3x Boško, 2x Antoš, 2x Beran Filip, Kalíšek, Beran Antonín, Řehák

Sestava: Kortus - Kalíšek, Hruška, Grabiec, Bartoň - Tomášek, Beran Antonín, Miškovský Radek, Beran Filip - Antoš, Boško
Střídali: 46' Jonáš, 46' Řehák, 80' Havelka

Jelikož úterní dohoda o odehrání přátelského utkání s mužstvem Zelenče byla ve čtvrtek pozdě večer ze strany soupeře nečekaně zrušena, musela rezerva na rychlo sehnat jiného soupeře. Sokol Všejany, vedoucí mužstvo III. třídy nymburského okresu, nám dodatečně přislíbilo odehrání přátelského utkání a my jim za to velmi děkujeme. I když z výsledku asi moc rádi nebyli.
Rezerva měla během celého utkání stálou převahu, mnoho dalších vyložených šancí zůstalo nevyužito. Jediné, co momentálně rezervu trápí, je početná marodka. K utkání ze zdravotních, případně pracovních důvodů nenastoupilo celkem 7 hráčů (Čáslava, Bouda, Mrvík, Sedláček, Černý, Vrba, Pavlíček). Perličkou utkání pak byl premiérový start Františka Havelky, který byl až doposud po celé Dobrovici i okolí znám vším, jen ne aktivním fotbalem.

Libor Novák, Stanislav Chmela

FK Dobrovice B 18.11.