Po bezgólovém poločasu přišla domácí kanonáda

26.09.2013 Kategorie: Tým B

V zápase 7. kola se vše podstatné událo až ve druhém poločase, neboť v tom prvém hosté domácí útočníky do mnoha příležitostí nepustili.

V 57. minutĕ se kupředu vydal stoper Hóňa Vladyka a zastavil jej až faul hostů. Balon z přímého kopu dolétl až na malé vápno k Lukáši Tumovi, jeho první pokus se odrazil od tyče, dorážkou už ale stejný muž konečnĕ rozvlnil síť. Jen 4 minuty poté pronikl velimskými šiky kapitán Pavel Antoš, nahrál spoluhráčům na malé vápno, míč se k nĕmu po nĕkolika zásazích vrátil, a tak zakončil sám - 2:0.

Hostům, kteří dlouho drželi nadĕjný vyrovnaný stav, se bĕhem pár minut jejich představy rozplynuly a na hře to bylo znát. V 68. minutĕ vypálil Vladyka z dobrých 25 metrů, jeho skákavou ránu si brankář nešikovnĕ srazil na tyč a David Boško mu ji dorazil za záda. V 74. minutĕ zvýšil svým druhým gólem už na 4:0 Tuma, který z druhé vlny zakončil jeden z útočných vpádů domácího mužstva. A na konečných a pro hosty krutých 5:0 zvýšil v 80. minutĕ ze samostatného úniku střídající Martin Mrvík.

Dobrovické béčko poskočilo po 7. kole na 4. příčku tabulky 1. A třídy skupiny B a v sobotu 28. září od 16:30 jej čeká velké derby v nedalekých Luštĕnicích!