Gólovou přestřelku rezervní tým se Sokolčí prohrál

26.05.2017 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice - SK Sokoleč 4:7 (2:2)

V utkání 26. kola I.A třídy přivítali hráči dobrovické rezervy v neděli 21. května na svém hřišti hráče SK Sokoleč. Dobrovičtí do zápasu opět šli ve značně kombinované sestavě, doplnění o čtyři dorostence a jednoho hráče A týmu.  Od začátku se snažili kombinovat a tlačit před soupeřovu branku, ale v jejich hře bylo hodně nepřesností a chyb, které dokázal soupeř už v 8. minutě potrestat. I přes inkasovanou branku se ale domácí dále hnali dopředu a napadali rozehrávku hostí. To se dobrovickým vyplatilo ve 12. minutě, kdy Konečný odral o míč hostujícího gólmana a vyrovnal. I v dalších minutách se domácí snažili hrát útočný fotbal a vstřelit branku. Sokolečtí se dobře bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Jeden z nich ve 24. minutě také proměnili v gól. Domácí se i nadále snažili útočit, podnikali rychlé protiútoky z levé i pravé strany, ale bez využití. Až ve 44. minutě Jakubec unikl po levé straně a vyrovnal.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním zvrátit skóre na svou stranu. To však vzalo za své už ve 48. minutě, kdy střelu z vápna tečoval jeden z obránců a gólman Abelovský byl bez šancí. V dalším průběhu zápasu se domácí tlačili před soupeřovu branku, vytvořili si šance, ty však nedokázaly proměnit. V 65. minutě nařídil sudí přísnou penaltu protí domácím a tu soupeř proměnil. Útočné snahy domácích byly nepřesné, dobovičtí hráči ztráceli míče, čehož hosté využívali k rychlým protiútokům. A když už se domácím podařilo snížit, tak si hned po rozehrání nechali dát branku. Do konce zápasu se obraz hry nezměnil a domácí už jen korigovali výsledek v poslední minutě z penalty.

FK Dobrovice - SK Sokoleč 4:7 (2:2)

Branky: 12. Konečný Martin, 42. Jakubec Zdeněk, 68. Bartoš Ondřej, 90. Miškovský David (pen.) - 8. Svoboda Lukáš, 24. Šťastný Petr, 48. Šťastný Petr, 65. Šťastný Petr (pen.), 68. Fink Roman, 79. Auer Štefan, 84. Šťastný Petr

FK Dobrovice: Abelovský – Vejvoda (67. Málek), Hrdlička, Vladyka, Bartoň – Herink (87. Loew), Gába, Jílek, Jakubec – Bartoš (85. Janík), Konečný (61. Miškovský)

Tabulka I.A třídy i vysledky dalších utkání zde.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne