Nenechte si ujít derby s Pěčicemi!

16.04.2013 Kategorie: Tým B

Derby je vždycky zápas, který stojí za návštěvu, tentokrát to ale bude platit dvojnásob! Dobrovickému béčku se teď náramně daří. Oba jarní zápasy vyhrálo a v tom domácím s Byšicemi předvedlo nevídanou útočnou smršť s výsledkem 11:1. V tabulce mu patří druhé místo, jediný bod za vedoucími Rejšicemi, které už ale odehrály o zápas víc, takže v dohrávce s Pěčicemi nám půjde o prvenství v tabulce!

Také Pěčicím půjde o hodně, možná ještě o víc. Jsou druhé odzadu a na Byšice, které jsou momentálně poslední, kdo by se zachránil, ztrácejí 4 body. Na jaře zatím pouze dvakrát remízovaly a proti Dobrovici to budou mít hodně těžké.

A pozor! Možnost, že si užijete další gólové galapředstavení domácího týmu, není jediný důvod, proč zítra dorazit! Kdo na zápas příjde v modro-bílém, nejenže hostům z Pěčic ukáže, jak se fandí v Dobrovici, ve výčepu na hřišti navíc bude mít plzeňské jen za 25! Co říct víc? Hraje se ve středu 17. dubna od 17 hodin.

FK Dobrovice B
SK Vojkovice