Dvougólové vedení opět nestačilo

18.10.2013 Kategorie: Tým B

Utkání by se dalo charakterizovat jako zápas rozdílných poločasů. Zatímco v první půli byli jasně lepší hosté a mohli přidat ještě více branek, po změně stran byli lepší naopak domácí a po zásluze v poslední minutě vyrovnali. Hosté si vypracovali dvoubrankový náskok během třinácti minut. Na začátku druhé půle to nevypadalo, že by se mělo něco změnit, hosté byli stále lepší. Poté ale snížil Martínek a od té doby byli domácí jasnými pány na hřišti. Vše vyvrcholilo v poslední minutě, kdy Rulcův roh usměrnil hlavou do sítě Suchánek – 2:2. Dobrovice ve druhém venkovním utkání v řadě prohospodařila dvougólové vedení.

Autor: Vladimír Malinovský, Nymburský deník

FK Bohemia Podĕbrady 2:2 FK Dobrovice B
Málek – Poděbradský, Suchánek, Kubánek, Voříšek – Jirásek, Martínek, Rulc, Churavý (38. Brtna) – Novotný, Brtek (65. Berra) Diváků: