Rezerva šestkrát inkasovala na hřišti posledních Vojkovic a v posledním kole spadla ze druhé na čtvrtou příčku

20.06.2019 Kategorie: Tým B

SK Vojkovice - FK Dobrovice 6:4 (3:2)

V posledním kole 1.B třídy se na hřišti posledních Vojkovic odehrál ten druh zápasu, který fanoušci miluji a trenéři nenávidí. Představení bez obran, ve kterém padlo celkem 10 branek, z toho bohužel šest do dobrovické sítě. Za Dobrovici se dvakrát trefil Kopecký a dvakrát Cigánek. Dobrovičtí hráči bohužel souhrou dalších výsledků přišli v posledním kole o druhou příčku a zakončí ročník na čtvrtém místě se ziskem 45 bodů.

SK Vojkovice - FK Dobrovice 6:4 (3:2)

Branky: 6. Kobera Pavel, 17. Kobera Pavel, 18. Hampejs Jiří, 57. Prachař Martin, 64. Kobera Pavel, 88. Šelicha Radek - 9. Kopecký Martin, 35. Kopecký Martin, 67. Cigánek Tomáš, 85. Cigánek Tomáš

FK Dobrovice: Gereg - Humpola, Ištok, Vladyka, Mráček - Hůlka (58. Stojka), Vejvoda, Macko, Hruška - Cigánek, Kopecký (58. Havlát).

Konečnou tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice B 6
FK Slavoj Stará Boleslav 4