Rezerva dostala bůra v Milovicích

02.11.2018 Kategorie: Tým B

AFK Milovice - FK Dobrovice 5:2 (3:2)

Hráči dobrovické rezervy nastoupili v sobotu 27. října k utkání 11. kola 1.B třídy na hřišti Milovic v roli lídra tabulky a tedy jasného favorita. Papírové předpoklady však vzaly velmi rychle za své, když již v 17. minutě prohrávali dobrovičtí 2:0. První poločas nakonec skončil 3:2 pro domácí, když se za Dobrovici dvakrát trefil Martin Konečný a udržel tak její naděje na bodový zisk z tohoto utkání v rovině vysoké pravděpodobnosti. Bohužel, ve druhém poločase se domácím podařilo přidat další dvě branky, a protože dobrovičtí už se střelecky neprosadili, odvezli si z Milovic překvapivý debakl 5:2.

Branky: 11. Koštíř , 17. Koštíř , 42. Krátký, 58. Müller, 88. Koštíř - 38. Konečný, 45. Konečný

FK Dobrovice: Gereg – Humpola, Mráček, Bartoň – Macko, Vaněček, Cigánek, Vejvoda T., Jílek – Gába, Konečný (78. Svoboda).

Tabulku 1. B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.