Rezerva má za sebou gólově nabitou přípravu a o víkendu ji čeká první ostrý zápas

22.08.2018 Kategorie: Tým B

Také rezervní tým FK Dobrovice má za sebou letní přípravu a také tři přípravná utkání, ve kterých padlo dohromady 27 branek. Nejprve nastoupili dobrovičtí proti účastníku 1.A třídy TJ Sokol Pěčice, od kterého dostali výprask v podobě sedmi branek. Čestný úspěch dobrovických v tomto utkání zaznamena Kopecký. V dalším přípravném utkání nastoupili dobrovičtí fotbalisté proti Městci Králové, který stejně jako rezerva Dobrovice hraje v 1.B třídě, a dokázali zvítězit 7:3, když branky stříleli dvakrát Jílek, dvakrát Havlát, Bonomo, Konečný a Mráček. Ve třetím přípravném utkání si dobrovická rezerva připsala vítězství 6:3 proti mladoboleslavské Akumě hrající okresní přebor. O branky se postarali hattrickem Gába, Havlát, Konečný a Macko. Nezbývá než doufat, že si hráči střeleckou pohodu přenesou i do prvního ostrého utkání 1.B třídy, ve kterém v neděli 26. srpna od 17 hodin hostí Sportovní sdružení Ostrá B. Do soutěže vstoupí dobrovická rezerva s výraznými změnami v kádru. Po odchodu šesti hráčů, kterým většinou skončilo hostování, byla rezerva doplněna mimo jiné o tři hráče z dorostu. Martin Bým, kterému skončilo hostování v Rejšicích, se rozhodl ukončit sportovní kariéru.

ODCHODY

Jméno Pozice Druh transakce Nový klub
ABELOVSKÝ Martin brankář konec hostování ukončena sportovní činnost
JANATA Petr obránce konec hostování Mnichovohradišťský SK