Rezerva má za sebou poslední přípravné utkání

22.03.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - Jizeran Doubrava 1:2 (1:1)

Dobrovická rezerva má za sebou poslední přípravné utkání před jarní částí krajské 1. B třídy, když se na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou střetla s celkem Okresního přeboru Jizeranem Doubrava.

Utkání s Doubravou bylo od začátku zcela v režii domácí rezervy, která doslova nespustila hosty z jejich vlastní poloviny, bohužel platonická převaha a nepřesná koncovka bylo to, co domácím chybělo k vyjádření tlaku také brankově. Hosté se z tlaku poté vymanili a podnikali rychlé brejky, ze kterých v utkání  dokázali nakonec vytěžit dva pokutové kopy, které nakonec rozhodli o výsledku utkání.

FK Dobrovice B - Jizeran Doubrava 1:2 (1:1)

Branka: Vladyka

FK Dobrovice B: Abelovský - Janata (46. Hruška), Vladyka, Kovach, Bartoň (60. Vejvoda) - Haetchi (60. Bartoloměj) Jílek, Macko, Hrdlička - Herink (46. Kopecký), Konečný.

Absence v utkání: Gába, Tuma, Mráček, Loew.

Po zimní přípravě, která dobrovickým ukázala mnoho nedostatků, začínají hráči dobrovické rezervy již v dalším týdnu jarní část mistrovské soutěže. Do té jde reterva s cílem stabilizovat kádr a prolomit bodový půst na hřištích soupeřů. O to se pokusí již v prvním jarním kole, když v neděli 25. března nastoupí na hřišti posledního celku tabulky TJ Sokolu Tišice, který dokázali v podzimním klání na domácím hřišti porazit 3:1.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: