Rezerva podlehla doma na penalty Holubicím

16.05.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice - TJ Sokol Holubice 3:4 n. p. (1:3)

V utkání 21. kola 1.B třídy nastoupili hráči dobrovické rezervy doma proti Holubicím. Do utkání lépe vstoupili hosté a ve již ve 3. minutě se ujali vedení po chybě domácích v rozehrávce. Domácí už o čtyři minuty později vyrovnali, když se střelou z vápna prosadil Tuma. Ve 20. minutě hosté po faulu Jakubce zahrávali pokutový kop a Jiří Valtr jim přesnou ranou vrátil vedení. Ve 30. minutě hosté využili další chyby domácích při rozehrávce a zvýšili již na 1:3. Domácí nevyužili řadu vyložených šancí, postupně neskórovali v dobrých příležitostech Vladyka, Tuma a Gába.

Ve 2. poločase se domácí zlepšenou kombinační hrou postupně dopracovali k vyrovnání. Nejprve v 60. minutě z pokutového kopu, nařízeného za faul na Tumu, snížil Vladyka. A v 78. minutě Vajgl střelou z vápna vyrovnal. Nerozhodný stav vydržel až do konce utkání, a tak přišly na řadu pokutové kopy, na které hosté vyhráli 4:3, když za Dobrovici neproměnili Bartoň a Kopecký.

FK Dobrovice - TJ Sokol Holubice 3:4 n. p. (1:3)

Branky: 8. Tuma Lukáš, 75. Vladyka Jan (pen.), 83. Vajgl Ondřej - 3. Valtr Jiří, 20. Valtr Jiří (pen.), 40. Ježek Roman

FK Dobrovice: Abelovský, Bartoň, Vladyka, Kovach, Janata (70. Kopecký), Sedláčekk Marek, Jakubec (26. Herink), Tuma, Macko (65. Vejvoda T.), Jílek (55. Vajgl), Gába (85. Loew).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkán naleznete zde.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne