Rezerva podlehla doma vedoucímu týmu soutěže

30.05.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice - Dolnobousovský SK 2:6 (1:3)

V utkání 23. kola krajské B třídy hostila dobrovická rezerva vedoucí celek soutěže z Dolního Bousova. Hosté byli jasnými favority, což v utkání také potvrdili. V pvním poločase uštědřili domácím lekci z produktivity, když všechny tři branky vsítili z brejkových situací. V závěru poločasu po faulu na Gábu korigoval skóre z penalty kapitán Vladyka.

Ve druhém poločase byli hosté jasně lepší a ve 48. minutě zvyšovali již na 4:1. Poté domácí z rychlého brejku snížily zásluhou Tomáše Vejvody, poté hosté ale opět dominovaly a přidali ještě další dvě branky na konečných 2:6.

Branky: 45. Vladyka Jan (pen.), 76. Vejvoda Tomáš - 6. Koštíř Marek, 26. Tomíček Radek, 43. Tomíček Radek, 49. Koštíř Marek, 77. Tomíček Radek, 89. Tomíček Radek

FK Dobrovice: Abelovský, Bartoň, Macko, Vladyka, Kovach, Herink (75. Janata), Tuma, Vejvoda T., Kopecký (55. Málek), Gába, Vajgl (65. Loew).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.