Rezerva ve druhém přípravném utkání podlehla vysoko Úvalům

18.02.2019 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - SK Úvaly 2:6 (0:4)

Dobrovická rezerva má za sebou druhé přípravné utkání, které se jí ale bohužel výsledkově vůbec nepovedlo a od účastníka 1.A třídy vyfasovala šest branek. I když dobrovičtí nastoupili kvůli absenci několika klíčových hráčů (Gába, Tuma, Jílek, Gereg, Antoš, Haetchi, Hruška, Pavlíček, Lukáš, Hůlka) do utkání s velmi mladou sestavou, herně až tak nepropadli, ale bohužel doplatili na svou neschopnost v koncovce, zatímco hosté při zakončení projevili větší kvalitu.

V prvním poločase si rezerva vytvořila čtyři velké příležitosti,  kdy dvakrát neproměnil Vladyka hlavou, jednou Cigánek a Kopeckého sólo vychytal brankář hostí. Naproti tomu hosté trestali každou chybu v domácí obraně brankou a v poločase odskočili do čtyřbrankového vedení. Druhý poločas už byl herně i výsledkově vyrovnaný, když na obou stranách padlo po dvou brankách.

Branky Dobrovice: Cigánek (pen.) Konečný

FK Dobrovice: Skalák – Humpola (65. Mráček Matěj), Mráček, Vladyka, Bartoň - Kovach, Cigánek, Macko, Havlát (70. Humpola) - Kopecký (70. Konečný) Konečný (45. Benda)

V dalším týdnu se rezerva utká v neděli 24. února  od 11:00 hodin s účastníkem 1.B třídy skupiny C FK Loučeň 1893. Místo výkopu bude upřesněno.