SK Jičín - FK Dobrovice B 4:4

02.02.2014 Kategorie: Tým B

V dalším přípravném utkání se rezerva v sobotu 1. února utkala s druhým týmem králové-hradeckého přeboru, celkem SK Jičín. Utkání začalo ve svižném tempu a již ve druhé minutě po rohu Bartoně si domácí srazili ve skrumáži míč do vlastní branky, takže rezerva vedla 1:0. Domácí přidali na důrazu a vysokém presinku a už po třech minutách po chybě obrany srovnali na 1:1. Nadále byli lepší v pohybu i v kombinaci a do 30. minuty stihli nejen vedení strhnout na svou stranu, ale ještě ho i zvýšit na 3:1. Dobrovice odpověděla dvěma brankovými situacemi, po individuální akci Bulíře nastřelila břevno a vzápětí po krásné kombinaci zakončuje Miškovský střelou opět pouze do tyče. Ve 45. minutě po chybě domácí obrany jde sám na brankáře Antoš a s přispěním domácího obránce snižuje na 3:2.

Do druhého poločasu naskočila nová jedenáctka domácích hráčů, ale otěže utkání vzali do rukou hostující hráči. Nejprve po akci Bulíře srovnal skóre střelou do prázdné branky Antoš a vzápětí po další kombinaci zakončuje pod padajícím brankářem Konečný a otáčí tak výsledek na 4:3 pro Dobrovici. Nato hosté předvedli festival zahozených šancí, Bobek dokonce nastřelil břevno, a Jičínští v 90. minutě z ojedinělého brejku vytěžili domácím rozhodčím velmi přísně písknutou penaltu a srovnali na konečných 4:4.

Sestava: Kortus (60. Jonáš) - Bobek, Pilz, Grabiec (45. Řehák), Pečínka - Pavlíček, Černý, Miškovský, Bartoň - Bulíř (60. Konečný), Antoš

Chyběli: Bým, Kořínek (zraněni), Vladyka, Mrvík, Gába (pracovní povinnosti).

Branky: 2. vlastní 0:1, 45. vlastní 3:2, 55. Antoš 3:3, 62. Konečný 4:3.

V dalším přípravném utkání se rezerva utká v sobotu 8. února v Jablonci v Břízkách (čas bude upřesněn) s účastníkem Libereckého krajského přeboru, celkem SK Sedmihorky, který přezimuje na 10. místě tabulky.