V Pěčicích nás čeká derby jako řemen!

31.08.2012 Kategorie: Tým B

Zatímco hlavní tým čeká v sobotu 150 km dlouhá cesta na východ Čech, rezerva by klidně mohla cestu k venkovnímu utkání pojmout jako předzápasové rozběhání a o půl páté vyrazit do polí směr Pěčice. Náš stadion a hřiště soupeře v tomto případě dělí 3,5 km vzdušnou čarou.

Jistě, to je velká nadsázka, ale my fanoušci si klidně můžeme udělat hezký výlet za fotbalem třeba na kole. Mohlo by to stát za to. K silné atmosféře, známé z každého opravdového derby, jistě napomůže také fakt, že oběma týmům se startovní zápas sezóny nevydařil. Dobrovice prohrála v Milovicích 0:2 a Pěčice v Rejšicích 2:3.

Kádr naší rezervy prošel před sezónou výraznou obměnou. V dresu s logem cukrovaru neuvidíme Kamenického, Matějovského, Bartoně či Bendu. Získali jsme však nové posily, už v minulém zápase se v základní sestavě objevili obránci Bouda a Fanta, Kalíšek a Boško z A-týmu, Tomášek, který se vrátil z hostování v Kosořicích či Jan Miškovský hostující z Benátek. Takto posílené mužstvo by mělo i ve vyšší soutěži hrát důstojný part a předvést to může už tuto sobotu od 17 hodin v Pěčicích. Všichni příznivci jsou srdečně zváni a jejich podpora vítána!

Stanislav Chmela

FK Dobrovice B 18.11.