Rezerva začala sezónu vítězstvím

22.08.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - Sportovní sdružení Ostrá B 4:3 (2:1)

Fobtalisté dobrovické rezervy mají za sebou premiérové utkání letošní sezóny v 1.B třídě. Soupeřem jim byla rezerva Sportovního sdružení z Ostré a dobrovičtí zvládli utkání vítězně. Domácí již v 6. minutě vedli po dvou brankách Gáby 2:0, hosté dokázali do poločasu ještě snížit, když se v 28. minutě trefil Štejnar. V 62. minutě Gába dokonal hattrick a vrátil Dobrovice dvoubrankové vedení, o šest minut později vrátil znovu na dostřel hosty Mareš. V 76. minutě vstřelil čtvrtou branku domácích navrátilec Cigánek. Hosté už jen korigovali výsledek, když se v 90. minutě trefil Jíša.

Branky: 3. Gába Jiří, 6. Gába Jiří, 62. Gába Jiří, 76. Cigánek Tomáš - 28. Štejnar Jan, 68. Mareš Kamil, 90. Jíša Vojtěch

FK Dobrovice: Kraus - Mráček, Macko, Vladyka (K), Bartoň - Humpola (63. Kopecký), Tuma, Cigánek, Jílek - Konečný (89. Hruška), Gába (81. Vejvoda T.).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.