Rezerva doma rozstřílela Byšice

04.09.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - TJ Byšice 7:3 (4:1)

Dobrovická rezerva, posilněná o tři hráče třetiligového áčka, si doma ve 3. kole 1.B třídy s chutí zastřílela proti Byšicím. Dobrovičtí ve 41. minutě vedli již 4:0, když se dvakrát trefila jedna z posil z A týmu Adam Fotr, jednu branku přidal Tomáš Cigánek a jednu branku si byšičtí zvládli dát sami. Byšice do poločasu korigovaly brankou Zámečníka. Ve 2. poločas padly mezi 50. a 55. minutou hned tři branky, nejprve zkompletoval hattrick dobrovický Fotr, poté snižoval za hosty Obusanya a hned minutu na to zvýšil vedení domácích svou druhou brankou v zápase Cigánek. V Z8. minutě vsítil sedmý gól Dobrovice další hráč Áčka Jiří Sodoma, za hosty ještě jednou snižoval v nastaveném čase Kučera.

FK Dobrovice B - TJ Byšice 7:3 (4:1)

Branky: 11. Fotr Adam, 32. Sivák Jiří (vl.), 38. Fotr Adam, 41. Cigánek Tomáš, 50. Fotr Adam, 55. Cigánek Tomáš, 78. Sodoma Jiří - 44. Zámečník Jakub, 54. Obusanya Abayomi, 91. Kučera Lukáš

FK Dobrovice: Gereg - Tuma, Mráček (70. Kovach), Vladyka, Jílek (27. Bartoň) - Novák (81. Humpola), Macko, Cigánek, Vajgl - Fotr (90. Havlát), Sodoma (86. Konečný)

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Holubice 19.05.
vs. Ne