B tým prohrál v Luštěnicích na penalty

15.03.2017 Kategorie: Tým B

TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 1:0 n. p.

V sobotu 13. května čekalo na dobrovickou rezervu v rámci 25. kola I.A třídy derby v Luštěnicích. Do utkání dobrovičtí nastupovali ve značně změněné sestavě způsobené neúčastí některých hráčů, a tak byli do sestavy zařazeni hráči dorostu a hráči z áčka. Do zápasu hosté vstoupili opatrně, pozorně bránili, snažili se kombinovat a přecházet do rychlých protiútoků. To se jim podařilo několikrát po pravé straně, ale nebyly dotaženy do gólových šancí. Toto vše vzalo za své ve 23. minutě po vysunutí Miškovského, proti němu vyrazil domácí gólman. Při jejich ostrém střetu se míč odrazil na hlavu dobrovického hráče a způsobil mu tržnou ránu nad okem. Hosté tak byli nuceni střídat, čímž byla jejich útočná hra oslabena. Aby hosté neměli smůly málo, tak ve 29. minutě musel být střídán Hůlka, který si po špatném dopadu poranil koleno. Do hry tak již v po půl hodině hry nastoupil poslední hráč nastřídání. Po tomto střídaní hosté pozměnili sestavu a chvilku trvalo než se opět dostali do hry. Do konce poločasu, jenž doprovázel silný déšť, se již nic důležitého neodehrálo.

Do druhé půle přestalo pršet, ale hřiště bylo celé pod vodou. Na tomto terénu se nedalo již moc kombinovat. Míč se zastavoval v kalužích, přibývalo osobních soubojů s fauly, ze kterých následovaly standardní situace. Tyto situace dobře rozehrával Jílek. Z jeho centrovaných míčů mohli Vladyka a Zikmunda skórovat, ale domácí gólman byl vždy na místě. Domácí se snažili utkání rozhodnout tlačili se před branku hostí, ale několikrát je zastavily kaluže. Když už se domácí dostali do šance, tak dobrovici podržel z A týmu zapůjčený gólman Bartoš. Smolný den dobrovických byl dovršen v 90. minutě, kdy Zikmunda po samostatném úniku trefil jen tyč. Na řadu tak přišli penalty, ve kterých se radovali fotbalisté Luštěnic. "Mužstvo musím pochválit za přístup, bojovnost a obětavost, se kterou zápas odehráli," hodnotil trenér Dobrovice Josef Hůlka.

TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 1:0 n. p.

FK Dobrovice: Bartoš – Kovach, Krejcar, Vladyka, Bartoň – Herink, Hůlka (29. Vejvoda), Jílek, Jakubec – Zikmunda, Miškovský (23. Loew)

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne