Rezerva doma přehrála Holubice a je v čele

25.10.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - TJ Sokol Holubice 4:2 (3:1)

Fotbalisté dobrovické rezervy nastoupili v 9. kole 1.B třídy na svém hřišti proti Holubici posílení o Adama Fotra z A týmu. A právě posila z Áčka spolu s na podzim ve skvělé formě hrajícím Cigánkem byla hlavní postavou utkání, které nakonec skončilo pro domácí vítězně. V prvním poločase se dobrovičtí dostali do dvougólového vedení brankami Fotra a Jílka, ale dvě minuty po druhé brance domácích dokázali hosté snížit a udržet se v zápase. Ještě do poločasu ale dobrovičtí znovu odskočili na rozdíl dvou branek, když se trefil Cigánek.

Po změně stran nejprve hosté dokázali brankou Ježka znovu snížit na rozdíl jediné branky, ale poslední slovo měli domácí, když se podruhé v zápase trefil Fotr a uzavřel brankový účet utkání na 4:2 pro dobrovickou rezervu. Ta pod trenérem Klainem podává diametrálně odlišné výkony než v loňské sezóně a zaslouženě se vyhřívá na první příčce soutěže.

FK Dobrovice B - TJ Sokol Holubice 4:2 (3:1)

Branky: 18. Fotr Adam, 23. Jílek Jaroslav, 34. Cigánek Tomáš, 78. Fotr Adam - 25. Peroutka Michal, 65. Ježek Roman

FK Dobrovice B: Gereg - Humpola (83. Janík), Mráček, Tuma (54. Vejvoda T.), Bartoň - Kovach, Macko, Cigánek, Jílek - Fotr (86. Hruška), Konečný (86. Antoš)

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne