Rezerva si s chutí zastřílela proti Milovicím

30.05.2019 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - AFK Milovice 7:1 (4:0)

Hráči dobrovické rezervy nastoupili v neděli 26. května k utkání 23. kola 1.B třídy proti Milovicím. A proti hráčům z obce spadající do bývalého vojenského prostoru spustili pořádnou kanonádu a již v poločase bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. O dva góly se postaral Adam Fotr, jediná posila z třetiligového áčka.  Dobrovičtí se pyšní nejlepším útokem v soutěži, když ve 22 zápasech dokázali nastřílet již 75 branek, což činí průměr 3,4 branky na utkání.

FK Dobrovice B - AFK Milovice 7:1 (4:0)

Branky: 14. Lukáš Petr, 20. Fotr Adam, 31. Fotr Adam, 44. Vladyka Jan, 82. Hruška Jiří, 88. Truksa Filip (pen.), 52. Fotr Adam - 58. Tangl Vojtěch

FK Dobrovice B: Truksa - Mráček (72. Humpola), Vladyka, Lukáš (58. Ištok), Bartoň - Kovach, Vejvoda T. (64. Stojka), Petrlák, Hůlka (67. Haetchi) - Fotr, Kopecký (79. Hruška).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice B 6
FK Slavoj Stará Boleslav 4