S rezervou to vypadalo hrozivě, nakonec třemi góly v závěru vybojovala alespoň remízu

17.04.2019 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - AFK LIbčice 3:4 (0:1)

Dobrovická rezerva nastoupila v rámci 17. kola 1.B třídy na svém hřišti proti Libčicím a ještě v 80. minutě prohrávala po brankách Hrdiny a Literáka (ten se trefil hned dvakrát) 0:3. Pak ale v 80. minutě snížil Macko, v 84. příblížil dobrovické na dostřel soupeři Havlát a snovou desetiminutovku zakončil v 88. minutě vyrovnávacím gólem Cigánek. Utkání tak došlo na penatly, ve kterých byli šťastnější hosté a získali tak bonusový bod.

Branky: 80. Macko Lukáš, 84. Havlát Jaroslav, 88. Cigánek Tomáš - 19. Hrdina Ondřej (pen.), 57. Literák Tomáš, 77. Literák Tomáš

FK Dobrovice: Truksa - Mráček, Tuma (58. Humpola), Macko, Antoš (69. Hůlka) - Zelinka, Jílek, Cigánek, Klain, Gába (78. Bartoň), Kopecký (72. Havlát).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.