Rezerva padla v Bakově

17.04.2019 Kategorie: Tým B

SK Bakov nad Jizerou - FK Dobrovice B 1:0 (0:0)

Rezerva FK Dobrovice nastoupila v sobotu 20. dubna k utkání 18. kola 1.B třídy na hřišti Bakova nad Jizerou. Trenér Klain měl k dispozici pouze dva hráče z A týmu, Soběslava a Klaina mladšího. Od počátku se hrál opatrný fotbal. Převažovaly osobní souboje ve středu hřiště. Největší branková příležitost během prvního poločasu se odehrála ve 37. minutě, kdy Kopecký pálil v bezprostřední blízkosti a Majzlan zázračně vyrazil. Doklepávající Gába se pak bohužel pro hosty netrefil mezi tři tyče.

Ve druhém poločase se něco začalo dít až čtvrthodiny před koncem. Všechny probudil žlutý trest pro střídajícího Klaina. Syn trenéra hostí nevybíravě fauloval Takáče. Pak bylo k vidění dokonce i několik ohrožení soupeřových branek. Po jednom z nacvičených rohů si vyměnili míč Mareš s Vaňkem, a pokus domácího střelce skončil na břevně. Emoce vzplanuly v 87. minutě, to když střídající Takáč zatáhl míč do vápna a po střetu s obráncem a brankářem se míč nakonec kutálel do brány. Všichni bakovští hráči a diváci jej svým pohledem dotlačili za brankovou čáru, což k radosti všech potvrdil asistent rozhodčího. Zápas o jedné brance tedy dopadl se štěstím lépe pro Bakov.

SK Bakov nad Jizerou - FK Dobrovice B 1:0 (0:0)

Branka: 86. Takač Karolj

FK Dobrovice: Gereg -  Humpola (46. Soběslav), Lukáš, Vladyka, Antoš (67. Vejvoda T.) - Hůlka (89. Havlát), Macko, Žižka, Cigánek - Kopecký, Gába.

Tabulu 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Holubice
FK Dobrovice B