Rezerva získala v Byšicích bod po prohře na penalty

30.05.2018 Kategorie: Tým B

TJ Byšice - FK Dobrovice B 2:1 (1:0), 7:6 n.p.

Hosté byli na začátku aktivnější a měli i dvě slibné šance, Kovach ale bohužel ani jednu z nich neproměnil. Domácí útočili sporadicky, ale ve 34. minutě při jedné jejich standardní situaci odkopával Vejvoda míč, při tom byl nakopnut a  udivení všech posoudil tuto situaci rozhodčí jako penaltu pro domácí. Tumbas pokutový kop proměnil a Byšice šly do jednobrankového vedení. Poté šel po vynikajícím uvolnění od Vejvody sám na brankáře dobrovický Loew, ale neproměnil. Ještě před koncem prvního poločasu byl domácím vyloučen za urážky rozhodčího Lauda.

Ve druhém poločase byli znovu aktivnější dobrovičtí a po faulu na Gábu i oni dostali možnost zahrávat pokutový kop, ale Tuma ho bohužel neproměnil. V 65. minutě ale své selhání částečně napravil, když po jeho trestném kopu vyrovnal Gába. Do konce utkání už se nic podstatnéh nestalo, a tak museli o vítězi rozhodnout pokutové kopy. V těch domácí zvítězili 8:7, když za Dobrovici neproměnil Herink.

Branky: 34. Tumbas Igor (pen.) - 79. Gába Jiří

FK Dobrovice: Abelovsky, Barton, Macko, Vladyka, Janata (51. Kopecký), Herink, Tuma, Vejvoda T., Kovach, Gaba, Loew (82. Zítka)

Tabulku 1. B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.