Fórum


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Zobrazuji příspěvek 1 - 10 z celkových 146 | Další | Konec
Vlasta Kabele
Comment
Mistrovské utkání FK Dobrovice - FC Sporting MB
Ne říjen 14, 2018, 16:22:46
Dnes 14.10.2018 odehráli hráči starší přípravky FK Dobrovice další mistrovské utkání a to s hráči FC Sporting MB. První poločas zakončili vítězně 3:1. Do druhého poločasu nastoupili s cílem udržet vítězství a přidat ještě nějaký gól. To se jim také podařilo a nakonec vyhráli 8:3. Branky: 3x Michal Čumpelík, 3x Ladislav Zajíček, René Wágner a Denis Fortner.

Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Denis Fortner, Jakub Žid, Šimon Hrůza, Viktorie Ševců, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Dan Mráček, Dominik Picek a Denis Šak.

Všem hráčům děkuji za předvedenou hru a bojovnost.
Vlasta Kabele
Comment
Starší přípravka
Ne říjen 07, 2018, 10:48:43
Ve středu 3.10.2018 se na domácím hřišti FK Dobrovice odehrálo další mistrovské utkání. Tentokrát naši hráči nastoupili proti hráčům SK Skalsko. Počasí bohužel vůbec nepřálo, ale našim hráčům to příliš nevadilo a porazili SK Skalsko vysoko 13:5. Branky: 6x Michal Čumpelík, 3x Ladislav Zajíček, 2x Dan Mráček, Matyáš Chromý a René Wágner.

Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Jakub Žid, Denis Šak, Marek Černý, Matyáš Chromý, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček a Dan Mráček.


Další mistrovské utkání nás čekalo hned v pátek 5.10.2018 a to v Nové Vsi u Bakova. Po velmi vyrovnaném prvním poločase, který skončil 4:4 dokázali naši hráči zabojovat a porazit TJ Sokol Nová Ves 9:6. Branky - 6x Ladislav Zajíček, Martin Plíšek, Viktorie Ševců a Dan Mráček.

Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Jakub Žid, Martin Plíšek, Marek Černý, Viktorie Ševců, René Wágner, Ladislav Zajíček, Dan Mráček, Denis Šak a Dominik Picek.


Děkuji všem hráčům za předvedené výkony a za bojovnost.
Vlasta Kabele
Comment
Mistrovský zápas starší přípravky
Ne září 30, 2018, 16:17:31
Dne 30.9.2018 starší přípravka FK Dobrovice odehrála na domácím hřišti další mistrovské utkání. Tentokrát naši hráči nastoupili proti hráčům SKP Mladá Boleslav "A". Od samého začátku byl zápas velmi vyrovnaný. První poločas vyhráli naši hráči 5:3, bohužel nedokázali toto vedení udržet a nakonec prohráli těsně 8:9. Branky: 3x Michal Čumpelík, 3x René Wágner, Ladislav Zajíček a Dominik Picek.
Sestava hráčů: brankář-Šimon Kabele, Eliška Sedláčková, Marek Černý, Matyáš Chromý, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Dan Mráček, Dominik Picek.

Další utkání hrajeme ve středu 3.10.2018 s SK Skalsko.
Vlasta Kabele
Comment
1.kolo Sportfotbal cup
Pá září 14, 2018, 10:18:20
Ve středu 12.9.2018 za velmi slunečného počasí odehrála starší přípravka FK Dobrovice v Benátkách nad Jizerou první kolo Sportfotbal cupu. Naši hráči předváděli od samého začátku výbornou hru. Po prvním poločase vyhrávali již 9:2. Do druhého poločasu nastoupili ve stejném tempu a přidali ještě 7 branek. Střelecky se nejvíce prosadil Michal Čumpelík, který vstřelil 9 branek a Ladislav Zajíček 5 branek. 2 branky přidal René Wágner. Celková výhra nad hráči Benátek 16:5.

Sestava hráčů: Šak Denis, Sedláčková Eliška, Hrůza Šimon, Černý Marek, Zajíček Ladislav, Čumpelík Michal, Wágner René, Mráček Daniel, Kabele Šimon.

Všem hráčům děkuji za předvedenou hru a bojovnost.
Vlasta Kabele
Comment
II.mistrovské utkání starší přípravky
Pá září 14, 2018, 10:03:52
V pátek 7.9.2018 nastoupila starší přípravka FK Dobrovice do druhého mistrovského utkání a to v Bakově nad Jizerou. Našim hráčům se bohužel na hřišti soupeře příliš nedařilo. Domů jsme odjížděli s prohrou 8:3.

Sestava hráčů: brankář - Šak Denis, Žid Jakub, Sedláčková Eliška, Hašul Martin, Fortner Denis, Kelbich Max, Wágner René, Černý Marek, Mráček Dan, Picek Dominik, Kabele Šimon.
Vlasta Kabele
Comment
I.mistrovské utkání starší přípravky
Po srpen 27, 2018, 14:40:51
V neděli 26.8.2018 odehrála starší přípravka v Doubravě své první mistrovské utkání s SK Jizeran Doubrava. Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Eliška Sedláčková, Martin Plíšek, Denis Fortner, Michal Čumpelík, Max Kelbich, Dominik Picek, Marek Černý, Martin Hašul, Láďa Zajíček a Pepík Zajíček.
První mistrovský zápas zvládli naši hráči výborně a zaslouženě vyhráli 15:4. Nejlepším střelcem byl Míša Čumpelík, který vstřelil 7 gólů, Láďa Zajíček 6 gólů a 2 góly vstřelil Max Kelbich.

Děkuji hráčům za předvedenou hru a bojovnost, kterou na hřišti předvedli a rodičům za podporu.
Vlasta.Kabele
Comment
Poslední turnaj mladší přípravky
Pá červen 22, 2018, 12:37:25
V neděli 17.6.2018 se uskutečnil poslední turnaj naší mladší přípravky "B" na domácím hřišti FK Dobrovice. Za velmi teplého počasí naši hráči dokázali opět vyhrát všechna 3 utkání.
Jako první nastoupili hráči proti hráčům SK Rejšice. Tento zápas vyhráli 7:4. Branky: Martin Hašul 3x, Honzík Novotný 2x, Tonda Kadeřábek, Jakub Žid.
Druhý zápas odehráli naši hráči s týmem FC Sporting MB. Našim hráčům se dařilo a dokázali vyhrát tento zápas 8:2. Branky: Honzík Novotný 3x, Jakub Žid 2x, Tonda Kadeřábek, Pepa Zajíček a Šimon Kabele.
Třetí zápas s FK Krnsko byl nejtěžší, ale naši hráči se nevzdali a dokázali i tento zápas vyhrát 4:3. Branky: Martin Hašul 2x, Jakub Žid a Honzík Novotný.

Do posledního turnaje jsme nastoupili v sestavě: brankář - Šimon Kabele, Martin Hašul, Josef Zajíček, Jakub Žid, Jan Hadrbolec, Martin Boháček, Jan Novotný, Matěj Moc, Jaroslav Darmoš, Matěj Fouček, Kryštof Hlaváč, Antonín Kadeřábek a Denis Šak.

Děkuji všem hráčům za bojovnost a nasazení, které předvedli na domácím hřišti před velkou diváckou účastí. Děkuji za pomoc Milanovi Novotnému a Pavlovi Antošovi a rodičům za podporu.

PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY.
Vlasta Kabele
Comment
Turnaj mladší přípravky B
Po květen 28, 2018, 13:24:19
V neděli za krásného slunečného počasí odehrála v Rejšicích naše mladší přípravka již třetí turnaj. I tentokrát se našim nejmenším velmi dařilo a svojí bojovností a chutí vyhrát porazili všechny tři týmy.
Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Martin Hašul, Jakub Žid, Jan Hadrbolec, Martin Boháček, Honzík Novotný, Lukáš Sedláček, Jaroslav Darmoš, Matěj Fouček, Kryštof Hlaváč, Antonín Kadeřábek a Denis Šak.

Do prvního zápasu nastoupili naši hráči proti domácímu týmu z Rejšic. Od začátku zápasu bojovali a všichni se snažili co nejvíce prosadit. Tento zápas zaslouženě vyhráli vysoko 13:3. Branky: 3x Honzík Novotný, 3x Tonda Kadeřábek, 3x Lukáš Sedláček, 2x Denis Šak, Jakub Žid a Šimon Kabele.
Druhý zápas proti hráčům ze Sporting MB byl od začátku trochu pomalejší a poločas skončil 2:2. Ve druhém poločase naši hráči zabojovali a ukázali, že si zaslouží vyhrát. I Sporting MB porazili a to 10:2. Branky: 4x Denis Šak, 2x Lukáš Sedláček, Honzík Novotný, Martin Hašul, Tonda Kadeřábek, Šimon Kabele.
Třetí zápas s Krnskem byl nejtěžší, ale ani ten naši hráči nijak nepodcenili a bojovali až do úplného konce. Hráče z Krnska porazili 4:2. Branky: 2x Honzík Novotný, 2x Tonda Kadeřábek.

Děkuji všem hráčům za krásný sportovní zážitek, který předvedli i za velmi velkého tepla, za bojovnost a energii, kterou předvedli na hřišti.
Chtěl bych také poděkovat Milanovi Novotnému a Michalovi Foučkovi za pomoc na turnaji a rodičům za podporu.
Vlasta Kabele
Comment
Turnaje mladší přípravky
Út květen 22, 2018, 11:09:56
V neděli 20.5.2018 odehrála mladší přípravka A v Kněžmostu svůj poslední turnaj.
Sestava hráčů: Denis Šak, Eliška Sedláčková, Denis Fortner, Josef Zajíček, Viktorie Ševců, Tobiáš Sobota, Dan Mráček a Šimon Kabele.
První zápas odehráli naši hráči proti Luštěnicím. Tento zápas prohráli 1:6. Branky: Šimon Kabele.
Druhý zápas nastoupili proti domácímu týmu z Kněžmostu. I tento zápas bohužel prohráli, a to vysoko 1:14. Branky: Šimon Kabele.
Do posledního zápasu nastoupili proti hráčům z Března. Tento zápas vyhráli 5:1. Branky: 3x Dan Mráček, Josef Zajíček, Šimon Kabele.
Po skončení tohoto turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení, kterého se ujal Ondřej Pechanec.
Mladší přípravka FK Dobrovice obsadila 3.místo.

Ve stejnou dobu hrála druhá mladší přípravka B v Mladé Boleslavi svůj druhý turnaj a to pod vedením Milana Novotného.
Sestava hráčů: Lukáš Sedláček, Martin Hašul, Jakub Žid, Jan Hadrbolec, Martin Boháček, Jan Novotný, Matěj Moc, Jaroslav Darmoš, Matěj Fouček, Kryštof Hlaváč, Antonín Kadeřábek.
První zápas,který hráči odehráli s hráči SK Rejšice, vyhráli 4:0. Branky: 2x Jan Novotný, Martin Hašul, Jan Hadrbolec.
Druhý zápas nastoupili hráči proti hráčům FC Sporting MB. I tento zápas se jim vydařil a vyhráli 3:2. Branky: 2x Jan Novotný, Jan Hadrbolec.
Poslední zápas hráli s hráči z Krnska. Tento zápas prohráli 4:5. Branky: 2x Jan Novotný, Jakub Žid, Antonín Kadeřábek.

Děkuji všem hráčům, kteří se zúčastnili obou turnajů mladší přípravky za předvedenou hru. Děkuji Milanovi Novotnému, Michalovi Foučkovi a Alešovi Sedláčkovi za pomoc při turnajích.
Vlasta Kabele
Comment
Turnaj mladší přípravky B
St květen 16, 2018, 13:59:20
V neděli 13.5.2018 se mladší přípravka B zúčastnila prvního turnaje a to v Krnsku. Někteří hráči se zúčastnili úplně poprvé a předvedli krásný výkon.
Sestava hráčů: brankář: Šimon Kabele,
Martin Hašul, Lukáš Sedláček, Josef Zajíček, Jan Hadrbolec, Martin Boháček, Jan Novotný, Matěj Moc, Jaroslav Darmoš, Matěj Fouček, Kryštof Hlaváč, Antonín Kadeřábek.
Do prvního zápasu jsme nastoupili proti hráčům z Rejšic a vyhráli 5:1. Branky: Jan Novotný, Lukáš Sedláček, Matěj Moc, Jan Hadrbolec a Martin Boháček.
Do druhého zápasu nastoupili hráči s nadšením a touhou opět vyhrát. To se jim také podařilo a zcela zaslouženě porazili tým Sporting MB 7:1. Branky: 5x Lukáš Sedláček, Josef Zajíček a Šimon Kabele.
Třetí zápas proti domácímu Krnsku si naši hráči užívali a bojovali o každý balón. Zaslouženě vyhráli vysoko 13:2. Branky: 5x Jan Novotný, 4x Lukáš Sedláček, 2x Martin Hašul, Antonín Kadeřábek a Matěj Moc.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za úžasný výkon, bojovnost a předvedenou hru. Děkuji také za pomoc Milanovi Novotnému a Michalovi Foučkovi.
Další turnaj odehrajeme v neděli 20.5.2018 v Mladé Boleslavi.
Zobrazuji příspěvek 1 - 10 z celkových 146 | Další | Konec

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: