Béčko remizovalo se Struhy

TJ Sokol Struhy - FK Dobrovice 3:3 (3:1)

V sobotu sehrál náš B tým druhé venkovní utkání po obě utkání na hřišti ve Struhách. V úmorném vedru jsme začali výborně a hned na začátku zápasu šli do vedení. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho a soupeř za pár minutek srovnal skóre. V první půli jsme měli několik gólových šancí, které jsme nevyužili a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků a skóre do poločasu otočil.

Do druhého poločasu jsme provedli některé změny a ty vedli k zlepšenému výkonu a vstřelení vyrovnávací branky z pokutového kopu. V 73. minutě šli domácí do oslabení, ale bohužel jsme ho nedokázali využít a oba týmy se prosadily po jedné brance a body si rozdělily.

Za týden v neděli 8.9. přivítáme na domácí půdě nedaleké Ledce.

Branky: 11. Šrůt, 34. Hlinovský, 84. Bucek - 7., 55.(p), 84. Miškovský

ČK: 73. Šrůt

Sestava: Král - Durna J., Putorík, Boháček M., Štěpán - Cigánek T., Miškovský D., Nastoupil, Bartoň - Šťastný, Lepka

Střídali: Poslt, Šolc, Antoš, Kopecký J., Rösler