pklain

Divoká přestřelka v Pěčicích skončila remízou

Sokol Pěčice B - FK Dobrovice B 4:4 (3:3)

Toto kolo zajížděl náš B tým se utkat na horkou půdu Pěčic s místním B týmem. Utkání nabídlo zajímavou podívanou a souboj o čelo tabulky 9. ligy, tomu i odpovídala velmi pěkná divácká kulisa o 150 divácích. První poločas byl plný obratů. V 15. minutě náš tým už prohrával o dvě branky po střelách Hellmisse, který byl vypomoci z A týmu společně s Makovcem. Netrvalo dlouho a během pár minut se nám podařilo výsledek otočit. Domácí Hellmiss byl proti a do poločasu stihl vyrovnat a završit hattrick. Druhý poločas už nebyl v takovém tempu, ale i přesto jsme šli Cigánkem T. do vedeni. Další šance jsme bohužel nevyužili. Už to vypadalo, že si odvezeme všechny tři body, ale domácí Zítka byl proti a v poslední minutě dokázal vyrovnat na konečných 4:4.

Za týden přivítáme v neděli 6. října od 16:00 SK Klášter. Přijďte podpořit naše hráče.

Branky: 8., 15., 37. Hellmiss, 90. Zítka - 16. Čumpelík, 20. Bartoň, 34. Zajíček, 56. Cigánek T.

Sestava: Král - Durna J., Tuma, Putorík, Bartoň - Cigánek, Rösler, Nastoupil, Zajíček - Čumpelík, Lepka

Střídali: Kopecký, Hložek, Macko, Štěpán, Hanuš, Boháček M., Šolc