Dorost přišel o výhru v posledních vteřinách zápasu

FK Dobrovice - FK Kralupy 1901 3:3 (1:1)

První zápas v novém ročníku nedopadl tak, jak jsme chtěli. Remizovali jsme i přesto, že jsme si vytvořili několik stoprocentních šancí. Chyběla nám přesnost v koncovce. Dostali jsme se do vedení už v 6. minutě, kdy Šťastný chytře přeloboval brankáře. Soupeř na konci poločasu srovnal po akci na pravé straně. Druhý poločas nezačal dobře a v 50. minutě vyběhl Křemeček ze svého prostoru brankoviště a rukama podrazil hostujícího hráče, následoval pokutový kop, který soupeř proměnil. Poté jsme začali soupeře tlačit. Z tlaku se nám podařilo vyrovnat poté, co Pažout stříleným centrem do vápna trefil jednoho z bránících hráčů soupeře, který si míč srazil do branky. Poté měl velkou šanci z přímého kopu Cigánek, který trefil pouze tyč a Šťastného dorážku zneškodnil brankář hostů. Deset minut před koncem se uvolnil Pokorný na levé straně a po samostatném úniku prostřelil brankáře a šli jsme do vedení. Soupeř nás začal tlačit, vytvořil si spoustu šancí a standardních situací, kdy většinu zakončení chytil Křemeček nebo šlo mimo branku. V poslední minutě utkání soupeř vyhrál souboj na středu hřiště, po kterém se dostal do situace 1 na 1 a vsítil branku po přízemní střele na zadní tyč. Za týden jedeme na půdu Libiše, kde chceme naplno bodovat a přivézt dobrý výsledek.

Branky: 6. Šťastný, 80. Neumann vlastní, 83. Pokorný - 40. Pecník, 50. Čejka z pen., 90+2. Vránek

Sestava: Křemeček - Hložek (20. Skokan), Karban, Cigánek (C), Hrůza - Lepka (80. Pácha), Rösler (75. Pažout), Kopecký (84. Khýr), Zajíček - Volprecht (45. Pokorný), Šťastný (90. Hanuš)