pklain

Dorost si v prosinci zahrál proti Turnovu dvě přátelská utkání

FK Turnov U19 : FK Dobrovice U19 4:2 (3:0)

První přátelák zimy nám nevyšel podle představ a zaspali jsme vstup do utkání a brzo prohrávali. Po změně stran se naše hra zlepšila a dokázali jsme se dostat na rozdíl jedné branky. Na srovnání to bohužel nestačilo a soupeř nás poté potrestal a zvýšil na konečných 4:2.

Branky: Pácha, Cigánek z pen.

Sestava: Šimek, Křemeček - Hložek, Skokan, Cigánek, Bartoníček, Karban, Hrůza - Lepka, Rösler, Kopecký, Pažout, Zajíček, Hanuš, Šolc - Pokorný, Volprecht, Šťastný, Pácha

FK Turnov U17 - FK Dobrovice U19 10:5 (2:3)

Druhé setkání s Turnovem tentokrát s mladším dorostem dopadl výsledkově hrozně, ale herně jsme byli lepším týmem. Vyšel nám vstup do utkání, ale soupeř na konci poločasu dokázal snížit. V druhém poločase nás trápila efektivita v zakončení a soupeř nás poté trestal z následných brejků.

Branky: Hanuš, Zajíček, Pácha, Lepka, Volprecht

Sestava: Křemeček, Šimek - Hložek, Bartoníček, Karban, Cigánek, Hrůza - Pokorný Pažout, Zajíček, Lepka, Šolc - Volprecht, Pácha