top of page

Dorost v přípravě sehrál utkání s Milovicemi a Turnovem

FK Dobrovice - AFK Milovice 4:4 (2:1)

V úterý 6. srpna sehrál náš dorost první přátelské utkání, které se odehrálo v tempu nahoru dolu. My i soupeř jsme si vytvořili mnoho šancí, ale ne všechny proměnili. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale v tom druhém soupeř z Milovic, a tak jsme se rozloučili vysokou remízou 4:4.

Branky: Šťastný, Čumpelík, Pácha, Lepka

Sestava: Šak - Kerner, Fortner, Cigánek, Hrůza - Lepka, Kopecký, Putorík, Zajíček - Čumpelík, Pácha

Střídali: Šimek, Šolc, Hanuš, Šťastný, Volprecht

FK Turnov U17 - FK Dobrovice 3:5 (2:2)

V sobotu 10. srpna sehráli dorostenci další utkání v Turnově s mladším dorostem. Vyrovnané utkání se spoustou šancí, jsme nezačali dobře a prohrávali 2:0, do poločasu se nám podařilo využít chyb domácích a vyrovnat zásluhou Čumpelíkových dvou gólů. Druhý poločas začal podobně jako první a po gólu z penalty jsme zase museli dotahovat. V dalším průběhu jsme vystřelili tři branky, tím zápas otočili a vyhráli celkově 3:5.

Branky: 2x Čumpelík, Janda, Kopecký, Volprecht

Sestava: Šimek - Kerner, Fortner, Putorík, Kopecký - Zajíček, Janda, Chromý, Pácha - Čumpelík, Volprecht

Střídali: Šak, Lepka, Šťastný, Šolc