Dorost vyhrál v Bakově zaslouženě

SK Bakov n. Jizerou - FK Dobrovice U19 0:6 (0:4)

Skóre otevřel v 26. minutě z přímého kopu Rösler. Jeho krásně umístěná střela nedala brankáři hostí žádnou šanci a poslala FK Dobrovice do vedení. O pouhé tři minuty později, v 29. minutě, se prosadil Šťastný, který zakončil rychlou akci a zvýšil na 2:0.

Šťastný se opět zapsal do střelecké listiny ve 41. minutě, kdy chladnokrevně zakončil po přihrávce z pravé strany a zajistil hostům pohodlné vedení 3:0 před přestávkou.Druhý poločas začal ve stejném duchu, v jakém skončil první. Hned v 49. minutě se trefil Putorík a zvýšil na 4:0. Dobrovice nepolevila v tlaku a v 56. minutě se radovala z dalšího gólu. Kopecký proměnil přímý kop, jehož trajektorii nemohl brankář hostí správně odhadnout.Gólový účet uzavřel v 67. minutě Mráček, který se prosadil hlavičkou po rohovém kopu. Jeho přesná hlavička uzavřela skóre na konečných 6:0. SK Bakov nebyl schopen najít odpověď na útočný koncert Dobrovice a po celé utkání se trápil s obrannými i útočnými činnostmi. Hostující tým dominoval na všech frontách a zaslouženě si připsal tři body.

Branky: 26. Rösler, 29., 41. Šťastný, 49. Putorík, 56. Kopecký, 67. Mráček

Sestava: Šimek - Hložek, Zajíček, Putorík, Hrůza - Šolc, Kopecký, Rösler, Lepka - Volprecht, Šťastný

Střídali: Mráček, Karban, Fól, Chromý