top of page

Fól si pohodově zastřílel proti Neratovicím

FK Dobrovice U15 - FC Neratovice - Byškovice C 7:0 (4:0)

K předposlednímu zápasu soutěže jsme nastoupili na domácí půdě proti Neratovice - Byškovice “C”. Po chybě hostující obrany se k míči dostal už v 5. minutě Fól a v tváří tvář brankaři šanci proměnil. Po hezké kombinaci a centru Pokorného si hosté srazili míč do vlastní branky a šli jsme brzo do vedení 2:0. Do konce prvního poločasu ještě dvakrát skóroval Fól a vedli jsme pohodlně 4:0. Do druhého poločasu jsme zase vstoupili aktivně a opět dvakrát skóroval velmi střelecky aktivní Fól. Na konci zápasu hostující hráč zfauloval jednoho z našich útočníků a tak jsme měli penaltu, ke které se postavil brankář Šak a z přehledem jí proměnil. Na jaře udělali naši žáci z domácího hřiště pevnost a neztratili ani bod a k poslednímu zápasu jedeme na půdu první Pšovky Mělník.

Branky: 5., 18., 29., 46., 59. Fól, 8. Pokorný, 78. Šak z penalty

Sestava: Šak - Moc, Čermák, Novotný, Zajíček - Chromý, Mráček, Sedláček M., Pokorný - Fortner, Fól

Střídali: Hašuľ