Mladší žáci bohužel stále čekají na výhru

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 17:0 (9:0)

V neděli 5. května jsme zajížděli na půdu Dolního Bousova. V zápase jsme zaostali ve všech směrech a soupeř si jednoduše vytvářel šance, které dokázali proměnit. Po dobrém výkonu z předešlého zápasu jsme vypadali jako úplně jiný tým. V tomto zápase jsme viděli na čem neustále pracovat.

Branky: 3., 50. Vokoun, 9., 14. , 16., 18., 32., 35. (p), 44., 55., 57., 67. Šourek, 16. 53. Bulíř, 17. Cee, 21. Růžička, 46. Sobotka

Sestava: Hudec - Bečvář, Boháček M., Grus - Vrabec, Zilbeari, Šofr, Dufek - Hlaváč (C)

Střídali: Boháček O., Koch, Švorc, Coller, Bucek

FK Dobrovice - FC Velim + Cerhenice 1:8 (0:5)

11. května k nám přijel tým složený z Velimi/Cerhenic a vstup do utkání nebyl špatný, ale po desáté minutě soupeř vstřelil dvě rychlé branky a ze hry jsme vypadli a od toho se odvíjel i zbytek zápasu, jedinou branku dokázal vstřelit na konci zápasu Martin Boháček.

Branky: 70. Boháček Martin - 13., 15., 27., 67. Jiřičková, 22., 58. Chotěbor, 31. Kubíček, 54. Kimmel

Sestava: Hudec - Koch, Boháček Martin, Grus - Miškovský, Zilbeari, Šofr, Dufek - Hlaváč (C)

Střídali: Boháček O., Bečvář, Boháček Marek, Jandl, Hadrbolec

Fotogalerie od p. Kalába