Mladší žáci v přestřelce nestačili na Sporting

FK Dobrovice U13 - FC Sporting MB 4:7 (1:3)

Další zápas jsme zase výsledkově nezvládli. Prospali jsme začátek zápasu a brzo prohrávali 0:3 po našich chybách. Na konci prvního poločasu jsme začali tlačit i my a vstřelili jsme snižující branku. Druhý poločas začal stejně jako ten první, spousta nepřesností, prohrávání osobních soubojů a hlavně rozehrávka nám dělala problém. Poté jsme už začali hrát lépe a vstřelili další 3 branky. Kluky chci pochválit hlavně za druhý poločas, a snad nám tento zápas bude ponaučením shrnul Matěj Cigánek.

Branky: 32.,41.,70. Boháček Martin, 41. Boháček Ondřej - 15. Kotana, 17. Spannbauer, 18. Sedláček, 38., 39. Serafimovici, 45. Vanhaber, 66. Darmoš vlastní

Sestava: Boháček Marek - Darmoš, Bečvář, Koch - Karabin, Hlaváč (C), Zilbeari, Novotný - Boháček Martin

Střídali: Hudec, Vrabec, Grus, Boháček Ondřej