top of page

Při zápase Béčka zafungovala Csaplárova past

FK Dobrovice - Sokol Březno 5:2 (0:2)

Vstup do nové soutěže nám vyšel náramně, i když po prvním poločase to nevypadalo. Dobrovičtí své šance neproměnili a soupeř své brejkové situace vyřešil bravurně a vedl o poločasové přestávce 2:0 ze svého pohledu. Do druhé poloviny jsme provedli některé změny a náš výkon šel rapidně nahoru. Musíme také zmínit, že při nás stálo i štěstí, kdy za stavu 0:2 ještě soupeř nastřelil břevno a tyč během jedné akce, ale poté už jsme stříleli branky pouze my. Poprvé se prosadil z penalty Miškovský, aby hned po rozehře se prosadil Čumpelík a vyrovnal během jedné minuty. Oba tito střelci se prosadili ještě jednou a na konečných 5:2 upravil Michal Štěpán v úplném závěru utkání. Za hodně špatného počasí jsme zápas nakonec zvládli a dokráčeli k vítězství.

Příští neděli 25.srpna zajíždíme do Předměřic, kde nás čeká o něco tvrdší oříšek. Přijeďte podpořit naše hráče. Výkop je na programu od 17:00.

Branky: 54. (p), 66. Miškovský D., 55., 73. Čumpelík, 90+2. Štěpán - 29. Lishchenko, 38. Matyola

Sestava: Král -Hložek, Macko, Pútorík, Bartoň - Cigánek, Miškovský D., Nastoupil, Kopecký J. - Lepka, Čumpelík

Střídali: Šolc, Rösler, Kaláb, Poslt, Antoš, Bohaček M., Štěpán