pklain

S Policí jsme si body rozdělily

FK Dobrovice - Spartak Police n. Metují 2:2 (2:2)

V dalším domácím utkání jsme přivítali dalekou Polici n. Metují. Hosté přijeli bez několik hráčů základní sestavy, ale na jejich výkonu to znát nebylo. Náš vstup do utkání byl vlažný a už v 11. minutě si hostující Jirout dokázal najít míč a prosadit se střelou pod břevno - 0:1. Za pár minut se hostující hráč dostal po dalším centru k hlavičce, ale Trhlín dokázal zasáhnout. Za minutu rozehráli hosté standardku pasem na nabíhajícího France za obranu, ten si s míčem nedělal těžkou hlavu a poslal ihned střelu na bránu a překonal pěknou střelou Trhlína - 0:2. Poté jsme se konečně trošku zvedli a v 25. minutě po faulu na Pastyříka se pískala penalta, kterou proměnil s klidem Sedláček - 1:2. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po pěkné akci na levé straně, kde si míč vyměnil Zörkler s Pánkem. Druhý jmenovaný vedl míč po hranici velkého vápna a vystřelil do protipohybu Lorence, kterému míč podjel pod rukou a bylo vyrovnáno - 2:2. Druhý poločas jsme chtěli na hosty více tlačit, jelikož jsme věděli, že nedisponují nabitou lavičkou náhradníků, ale bohužel hosté nás do větších šancí nepustili. V 59. minutě se mohli hosté prosadit po standardní situaci, ale Vondráček z malého vápna trefil pouze břevno a následná dorážka hlavičkujícího Routka šla mimo. V 65. minutě po další standardní situaci se hostující Franc prosadil na zadní tyči, ale rozhodčí Kubečka odmával ofsajd a branka nemohla platit. Za pár minut se po zahraném dlouhém autu do vápna ocitl před vápnem Sedláček a vyslal projektil na hostující branku a Lorence zachránilo nastřelené břevno. Akce nadále pokračovala a Němec poslal ze strany přízemní centr na velké vápno přímo před Krále, který střílel, ale Routek se obětovavě vrhl do střely a zblokoval ji. Poslední šance přišla v 78. minutě, kdy poslal další centr do vápna Němec a Sedláček netrefil míč ideálně z penaltového prostoru a mířil mimo. Náš závěrečný tlak hostující Police dokázala ustát a uskákat a body jsme si rozdělily.

Za týden nás čeká výjezd k derby do nedalekých Kosmonos. V sobotu 28.9 od 10:30.

Rozhodčí: Adámek - Dohnal, Kubečka

Delegát: Koňák Josef

Branky: 26. Sedláček (p), 37. Pánek- 11. Jirout, 20. Franc

Sestava: Trhlín - Pastyřík (46. Bičiště), Macek, Sedláček, Krčmář - Linhart (75. Oláh), Bora (75. Horák), Král (85. Kalabis), Pánek, Zörkler (61. Němec) - Volf

Police: Lorenc - Lehkobyt, Routek, Pácalt, Topolnytskyi - Makarenko, Vondráček, Gilian, Greiner (80. Vlk) - Franc, Jirout