Souhrnné výsledky starší přípravky

TJ Žerčice - FK Dobrovice U11 6:7 (4:2)

Utkání v Žerčicích hrané 2. října jsme dokázali držet balón a snažili se o kombinaci, ale na úzkém hřišti jsme bohužel neměli dostatečnou kvalitu, abychom zapas zvládli přesvědčivěji. Ocenit naopak musíme bojovnost kluků a otočení výsledku z 2:5 na 7:6.

Branky: 3x Kubr, 2x Sila, Procházka, Vacek

Sestava: Kerner - Dlouhý, Hašlar, Vacek, Čumpelík, Sila, Poslt, Ljapin, Klaban, Procházka, Kubr, Dufek R., Boháček O.

Poté následoval další krajský turnaj, tentokrát 6. října v Benešově. Tento turnaj trenéři hodnotí v Benešově kladně, co se týká herního projevu a bojovnosti všech hráčů. Poslední turnaj sehrají na domácí půdě v Dobrovici v neděli 20. října od 10:00.

Výsledky na turnaji:

FK Dobrovice - Sparta Kolín 2:3

FK Dobrovice - SK Český Brod 4:7

FK Dobrovice - FKMB 4:7

FK Dobrovice - FK Benešov 1:8

Sestava: Vavřina, Sucharda, Miškovský, Poslt, Boháček O., Putorík, Vacek, Sila, Ljapin, Kubr

Sokol Luštěnice - FK Dobrovice U11 4:9 (1:3)

K dalšímu okresnímu utkání jsme zajížděli 10. října do Luštěnic. V tomto utkání jsme předvedli slušné kombinace a dobrou rozehrávku od brankáře. Kluci se snaží kombinovat i v těžších herních situacích a to nás jako trenéry těší, zhodnotil David Miškovský.

Branky: 3x Putorík, 2x Dufek R., Kubr, Klaban, Karabin, Miškovský

Sestava: Kerner - Dlouhý, Boháček O., Miškovský, Dufek R., Putorík, Sucharda, Kubr, Klaban, Karabin

Po kliknutí na fotku se Vám otevře celá galerie od p. Kalába

FK Dobrovice U11 - TJ Sokol Jabkenice 6:2 (2:2)

V poslední okresním utkání jsme se utkali 13. října na domácí půdě proti dosud neporaženým Jabkenicím. Dnešní zápas měl vše, co si fanoušek může přát. Skvělá kulisa, emoce a předvedený fotbal na který se hezky dívá. Prezentovali jsme se kombinační hrou, výborným tlakem na balón a hromadu šancí. Patrik Vavřina byl skvělý jak v bráně, tak i v rozehrávce. Touto výhrou jsme vyhráli naší skupinu Okresního přeboru.

Branky: 4x Karabin, Putorík, Vacek

Sestava: Vavřina - Čumpelík, Hašlar, Miškovský, Vacek, Sila, Blažek, Ljapin, Putorík, Karabin, Sucharda

Po kliknutí na fotku se Vám otevře celá galerie od p. Kalába