Starší přípravka zvládla obě utkání ve dvou dnech

Ve středu 18. září zajížděla naše starší přípravka k okresnímu pohárovému utkání ke koupališti v Mladé Boleslavi na místní SKP.

SKP MB - FK Dobrovice 2:11 (2:8)

Kluci zápas začali skvělým pohybem a napadáním rozehrávky soupeře a rychle se dostali do tří brankového vedení. Po 3 rychlých brankách jsme trochu polevili a dostali dva góly. Poté jsme opět začali kombinovat a rychle pracovat s míčem a branky padaly už jen do domácí sítě. K vidění bylo mnoho krásných akcí a individuální práce s míčem. Za výkon celého týmu jsme spokojeni.

Branky: 3x Vacek, 2x Poslt, 2x Putorík, 2x Boháček, Sila ,Karabin

Sestava: Kerner - Boháček O., Sucharda, MIškovský, Vacek, Sila, Poslt, Karabin, Putorík

Po kliknutí na fotku se Vám otevře celá galerie od p. Kalába

Druhý den ve čtvrtek 19. září naši kluci pro změnu přivítali na domácí půdě v mistrovském utkání FC Sporting Mladá Boleslav.

FK Dobrovice - FC Sporting MB 6:5 (2:3)

Kluci se snažili o kombinační hru. Ceníme si, že se všichni snažili makat celý zápas a nikdo nic nevypustil. Úplně se nám fotbalově nedařilo, ale s přístupem k zápasu se nám podařilo výsledek otočit a vyhrát.

Branky: 4x Kubr, Miškovský, Hašlar

Po kliknutí na fotku se Vám otevře celá galerie od p. Kalába